Par mums
SIA “Kursa Altum” misija ir visās situācijās rast labāko risinājumu kokiem un cilvēkiem.

SIA “Kursa Altum” sniedz sertificēta arborista jeb kokkopja pakalpojumus. Mūsu pakalpojumu klāstā ir pilna servisa koku kopšana – koku stāvokļa novērtējums, vainaga veidošana, bīstamu koku un zaru likvidēšana, kokmateriālu aizvešana un šķeldošana, kā arī celmu frēzēšana. Veicam arī nestandarta darbus palielinātā augstumā un izvietojam lielformāta vides reklāmas. SIA “Kursa Altum” klienti ir privātīpašnieki, ēku apsaimniekotāji, pašvaldības, ceļu būves uzņēmumi, būvfirmas u.c. Strādājam Kurzemes reģionā un Pierīgā.

 • Uzņēmums dibināts 2018. gadā un tā bāzes vieta ir Kuldīga. Uzņēmuma īpašnieks un galvenais darbu veicējs ir Māris Lapsiņš, kurš kokkopja/arborista sertifikātu ieguvis Ogres meža tehnikumā.
 • SIA “Kursa Altum” īstenojis vairākus Eiropas Savienības projektus: Nodarbinātības valsts aģentūras projekts “Pasākumi komercdarbības vai pašnodarbinātības uzsākšanai”, kura ietvaros iegūts grants arborista pamata inventāra iegādei, kā arī divi Lauku atbalsta dienesta “Leader” projekti - „Arborista pakalpojumu attīstīšana”, kura ietvaros iegādāts šķeldotājs, piekabe un motorzāģis un „Arborista pakalpojumu attīstīšana 2.posms”, kura ietvaros iegādāta celmu frēze un dzīvžogu kopšanas inventārs.

Uzņēmums kopš 2019. gada ir Kuldīgas biznesa inkubatora biedrs

  Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē – http://ec.europa.eu/agriculture/rural-development-2014-2020/index_lv.htm

  Sazinies ar mums un

  SAŅEM PIEDĀVĀJUMU!

  background

   • Skrundas 19-3, Kuldīga